Baba Manda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Baba Manda


 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Šutanje po bubrezima i žvakanje duhana

Go down 
AuthorMessage
Monkee
Baba Manda unuce
Baba Manda unuce
Monkee


Male Number of posts : 167
Age : 40
Location : Osijek
Rank :
VODJA

Vrsta tvoje igre : Ekonomista
Prvi grad : Šutanje po bubrezima i žvakanje duhana Icon_marble
Drugi grad : Šutanje po bubrezima i žvakanje duhana Icon_wine
Treci grad : Šutanje po bubrezima i žvakanje duhana Icon_sulfur
Cetvrti Grad : Šutanje po bubrezima i žvakanje duhana Icon_marble
Ingame Ime : Monkee
Registration date : 2008-04-20

Šutanje po bubrezima i žvakanje duhana Empty
PostSubject: Šutanje po bubrezima i žvakanje duhana   Šutanje po bubrezima i žvakanje duhana Icon_minitimeSun May 11, 2008 6:39 pm

ovo je text koji sam bio napisao prije par godina, zanimljivo je nać tak šta, objavljen je bio u nekom časopisu u šibeniku, zajedno sa autobiografijom

ima mnogo Č i mnogo Ć, ako ih ne vidite, a i iz nekog nastranog razloga vas zaniam šta piše, promjenite si jezik dok ne pročitate text

jerbo me mrzi da ga prepravljam



FRANCK


Metak ispaljen 4 puta brže od zvuka para mi kožu i ulazi kroz sljepočnicu, zatim krv počinje da pršti a metak počinje ulaziti dublje i dalje razbijajući jednu po jednu od tisuće misli koje su mi trenutačno prolazile kroz glavu, i praveći supu od nečeg
što je nekad bio moj mozak izlazi na drugu stranu ostavljajući umjetničko djelo načinjeno od krvi i komadića mozga na obližnjem zidu, prosvjetljen sam. Uz tupi i mokri zvuk skončavanja padam na susjedov svježe izbetonirani prilaz.

Ili sam se jednostavno nagutao par kava previše. Ne biste vjerovali kakve stvari vidite nakon 22 šalice kave koje popijete u dva i pol sata, ja sam ih vidio, prošao sam kroz pakao i nazad, kroz snove i more, do Nigdje i Svugdje.
Zašto nisam prestao barem na 6-toj? Proklete bile te prsate konobarice! Sve je bilo u redu nakon prve i druge šalice, baš su fino pogodile pravo mjesto. Treća šalica je čudno djelovala , no ništa ozbiljno , četvrta je malčice utjecala na mogućnost komuniciranja, a do nedavno vrlo ugodna tamno-plava fotelja postala je malčice neudobnija. Od pete šalice ruke su mi se počele tresti , a slušanje lovačkih priča mog kolege postalo je kompliciranije, I to nas dovodi
do šeste šalice kad komuniciranje postane gotovo nemoguće. Na pamet dolaze samo nepovezani stvarni izrazi izvučeni iz podsvijesti kao što su, kablogram, muhamedanac ili oftamologija. Sedma mi je dala nekotrolirane pokrete doljnje usne, a ugodna tamno plava fotelja sad je već postala tvrda i neugodna.
Osmom kavom sam već počeo plašiti nevine posjetitelje koji su u strahu počeli napuštati prostoriju jer mi je ova šalica zadala nizak udarac ispod pojasa, tako da su mi sad na pamet
padale riječi tipa, penetrantan, rektalno ili samokres. Deveta je postala opasna, mišići i živci su počeli nekotrolirano trzati, ugodna tamno-plava fotelja postalo je užareno polje metalnih igala, započelo je mu-mu-mucanje i onako već polbrkanih riječi. A nakon gutanja desete šalice kave količina postaje nevažna, nebitna, zanemariva, jesam li spomenio da počnete tražiti
što više različitih izraza za jednostavne rječi. Mislim da je trinaesta šalica bila ta od koje su počele halucinacije, borbe mliječnih zmajeva i pomahnitalih pantomimičara protiv zubatih leptira i techno vjeverica su se samo požestavale i požestavale dok nisam došao do rekordnih 22 kad sam sav u znoju počeo da nekotroliranim vriskovima napadam …

Kloni se kave sinko… govorila mi je baka – … u kavi ti je vrag .


Last edited by Monkee on Wed May 21, 2008 12:54 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Monkee
Baba Manda unuce
Baba Manda unuce
Monkee


Male Number of posts : 167
Age : 40
Location : Osijek
Rank :
VODJA

Vrsta tvoje igre : Ekonomista
Prvi grad : Šutanje po bubrezima i žvakanje duhana Icon_marble
Drugi grad : Šutanje po bubrezima i žvakanje duhana Icon_wine
Treci grad : Šutanje po bubrezima i žvakanje duhana Icon_sulfur
Cetvrti Grad : Šutanje po bubrezima i žvakanje duhana Icon_marble
Ingame Ime : Monkee
Registration date : 2008-04-20

Šutanje po bubrezima i žvakanje duhana Empty
PostSubject: Re: Šutanje po bubrezima i žvakanje duhana   Šutanje po bubrezima i žvakanje duhana Icon_minitimeSun May 11, 2008 6:40 pm

AUTOBIGORAFIJA

ŽIVOT NAKON SMRTI


- Draga rodbino I prijatelji , okupili smo se ovdje kako bi ispratili dragog nam Srđana Radića koji nas je
nažalost prerano napustio u dobi od svega 19 godina . Njego život je bio sve samo ne prazan , njegovim rođenjem upotpunila se obitelj puna ljubavi I do dana njegove tragične smrti njegov život je bio ispunjen ljubavlju kakvu bi svaki čovjek poželio imati . Sada , bi zamolio njegove prijetelje neka se popnu ovdje I neka kažu rječ dvije o njegovom životu .

- Pa... ono...jel..., bio je onak ... dobar lega, recimo... ono, stvarno dobar lega … jel, ovaj… ajd vidimo se lega

- Iako ga nisam baš dobro poznavao , samo nešto iz srednje škole , išli smo zajedno u Obrtničku školu , za frizere , mislim da je bio dobar lega , ono jel… hvala

- Hey yo peopleljudi, kako ste? Ja ga znam od djetinjstva još dok je živio u Tenju , bio je dobar , ali smo se onda prestali viđat kad je sa 7 otišao živjet u Osijek, nisam ga vidjela od tad, u biti neznam ni kako je izgledao … u biti neznam zašto sam uopće došla…

- Ja sam ga mrzio! Bio je bijedan I vjerojatno je još uvjek bijedan, taj bjednik jedan bjedn… - Molim vas mladiću smirite se , siđi te odmah ! – Šta ti oćeš , mater ti svećaničku … I ti si bjedan !

- Silazi dolje životinjo jedna barbarska… izvinjavam se , htio sam samo reći da , kao njegov profesor iz povijesti znam da mu škola nikad nije išla , nikad nisam saznao zašto, pošto je bio vrlo bistro djete… šteta je … hvala

- Dobar dan, od svih ovdje mislim da ga ja znam najbolje , imali smo jednu duboku istinsku vezu između nas, znali smo svaki djelić naše sofisticirane aure, I jedino je sudbina koja je poslala tog psa na njega mogla prekinuti nešto tako snažno kao veza između na…

- Makni se nakazo, da ti ja nebi poslao šaku u tu sofisticiranu facu… idiote jedan , nemoš’ vjerovat kakav freak. Ja samo znam da dok smo mi zajedno ispijali pivo u Bjeloj Lađi bili smo glavni, nitko nas nije mogao dirat, šteta što je sve to prestao, samo ću reći, Srky legendo! A ti si skontaj život, nakazo ufurana!

- Jel on pijan?

- Dobar dan, ja sam bila njegova muza, I naša veza je bila nešto posebno, kresali smo se utorkom I četvrtkom, I nakon sexa pisao bi najotkvačenije stvari , volio je pisat, doduše plaćao me , inače nikad nebi rukovala sa takvim malim alatom , ako znate šta mislim , iako je imao jedan potez jezikom…

- Dosta grešnico ! Neće biti takvih riječi u kući božjoj , niste normalni , nitko od vas nije normalan ! Nemogu vjerovat da je imao takve prijatelje ! Nebih se čudio da je jedva dočekao da ode, šta me gledate tako, gubite se van, svi !

- Bože , budale …

- Svi van!

- Ajmo mi , pusti budalu da viče…
Back to top Go down
 
Šutanje po bubrezima i žvakanje duhana
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Baba Manda :: Caffe Baba Mande :: Pisanje uz vetar i slicne radnje-
Jump to: